להיות נוכח ברשת זאת עבודה לא פשוטה. להביא לקוחות זה לא פשוט עוד יותר - אבל ישנם כלים שגוגל הוציאה במיוחד עבורכם - כדי שהעסק שלכם יביא לכם יותר. אלו 5 תוספים לכרום שיעזרו לכם בשיווק העסק בצורה איכותית.
שיווק דיגיטלי וקידום אתרים

כל עסק מצריך דרכים בכדי לייעל תהליכים, זמן או מוצרים. אספנו לכם 5 תוספים לכרום שיעזרו לכם לייעל את השיווק של העסק שלכם.

1. Facebook Pixel Helper

אולי התוסף הנפוץ ביותר בקרב משווקים – או בכלל, העוסקים במלאכה המקודשת של ניטור מערכת הפרסום מספר1 בעולם (יש שיגידו 2).

התוסף הזה מאפשר לנו לבדוק שהטמענו את הפיקסלים של האתר בצורה הנכונה והם שולחים בחזרה את נתונים רלוונטים. התוסף הזה עובד על כל אתר, כך שאם תכנסו לאתרי המתחרים תוכלו בעזרתו לדעת אם הפיקסל של פייסבוק מוטמע אצלם.

תוספים לכרום לשיווק העסק
אל תהיו לבד, יש כלים מגניבים שיסייעו.

Bit.ly .2

בגדול מדובר בתוסף המאפשר קיצור כתובת URL בקליק. משווקים נדרשים לא פעם לשתף קישורים, עם תוסף Bitly ניתן ליצור כתובת מקוצרת ולשתף אותה ישירות מהדפדפן תוך מעקב אחרי הטראפיק. למעשה התוסף לקיצור URL הוא כלי אחד מתוך מערך שלם שמציעים Bitly, מערך המיועד לאפשר להפיק את המרב מקישורים תוך שמעניקים להם שמות נוחים, משתפים אותם ועוקבים אחר תנועה אליהם.

כל משווק שצריך לקצר כתובות URL ירוויח משימוש בתוסף יעיל זה.

Google Page Analytics .3

התקנה של תוסף זה לדפדפן הכרום תאפשר לכם לקבל נתונים אודות התנהגות גולשים בדף המוצג בדפדפן, חלק מהנתונים יוצגו מעל הדף וחלקם על גבי הדף עצמו (כל עוד מדובר באתר שהטמיע קוד אנליטיקס שלכם).

כך, עבור כל דף אליו תגלשו, תקבלו גישה נוחה אל נתונים מרכזיים מבין אלה המוצגים בכלי כל זאת בתנאי שמדובר בדף שיש לו מעקב כזה.

Awesome Screenshot .4

התוסף הכי טוב שיש היום לצילום מסך בו ניתן לבחור מבין מגוון אפשרויות צילום: ניתן לבחור בין צילום העמוד כולו, או רק חלק ממנו. לאחר מכן, יש צילום מקצועי לעריכת התמונה הכולל הוספת חצים, זום – אין/אאוט, הוספת טקסט וטשטוש.

Emoji Keyboard .5

מכירים את זה שאתם רוצים להוסיף אימוג'ים למודעות וצריכים כל שנייה לקפוץ לדף אחר כדי לחפש ולהעתיק איזה סמיילי? אם אתם רוצים להקל על עצמכם אז אולי תהנו מהתוסף הזה שמאפשר להקליק על כפתור בשורת התוספים ולבחור מתוך כל מגוון הסמיילים והאייקונים הרחב להעתקה ישירות לטקסט. אימוג'ים כמו בוואטספ? בהחלט שווה.

רוצים לשמוע על עוד תוספים לשדרוג העסק? או סתם להתייעץ ולקבל טיפים מאיתנו? שלחו לנו וואסטפ.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

3 מאמרים אחרונים

קטגוריות

עמוד הפייסבוק