נכון להיום, ההיצע והביקוש לבניית אתרי תדמית לעסקים קטנים ובינוניים עלה דרמטית - על אחת כמה וכמה בתקופת הקורונה, שרק האיצה את תהליך הדיגיטיזציה. לבנות אתר מתקדם הפך מאתגר יותר עקב כמות המתחרים הרבה שנוספה. אחד השיקולים בבניית אתר מנצח - הוא בחירת אחסון נכונה. הנה לכם 3 אתרי אחסון אתרים המומלצים ביותר לשנת 2020
אתרי-אחסון-אתרים-המומלצים-ביותר-לשנת-2020

כל אתר בו אנו מבקרים מורכב מדומיין ושרת אחסון. הדרך הקלה ביותר לדמיין את זה היא לחשוב על הדומיין כעל הכתובת ועל שרת האינטרנט כעל הבניין עצמו.

כאשר אתם גולשים באינטרנט ומקלידים כתובת אינטרנט (לדוגמא: https://www.redixdigital.com), הדפדפן שלכם בעצם מפנה אל הדומיין (www.redixdigital.com) ושואל היכן האתר נמצא ורק לאחר מכן הוא טוען את כל התוכן שנמצא באתר.

בעת בחירת אחסון יש מספר פרטים חשובים רבים שצריך לשים לב אליהם, כגון – שטח אחסון (כמו במחשב), מהירות מעבד, מיקום השרת ועוד ועוד.

אחד מהשיקולים לבחירה יהיה מיקום הקהל היעד של האתר ובכך נבחר גם באחסון הרצוי. אם הקהל שלנו ישראלי – לרוב – נבחר שרת הממקום בישראל. כמובן שזה לא מחייב מאחר ויש דרכים להציג אתר הממוקם בשרת בחו"ל גם בישראל. כצוות משרד שיווק דיגיטל המתמחה בבניית אתרים – אספנו לכם רשימה של אתרי אחסון סופר חזקים, וביעקר – מתאים גם לכיס הפשוט, הזול והישראלי' ואלו אתרי האחסון המומלצים שלנו לשנת 2020.

1. Upress

הראשונה מבין 3 אתרי אחסון המומלצים לשנת .2020 החברה הישראלית – אולי מהמובילות בשוק אחסוני האתרים הן מבחינת ביצועים והן מבחינת שביעות רצוןה הלקוחות – מציעה מספר חבילות לאחסון האתר. לאחר רכישת החבילה, תיווכחו לדעת שפאנל הניהול הוא מהנוחים ביותר בשוק ושפוט ביותר לתפעול, גם לכאלו שאין להם מושג איך להתחיל. בנוסף – הצאט לשיחה עם טכנאי עובד ותמיד יסייעו לכם שם בפתרון תקלות והסברים.

לינק לאתר

מהמובילים בשוק – הן מבחינת ביצועים והן מבחינת שביעות רצון. יופרס.

Vangus .2

אולי האחסון הישראלי המהיר ביותר כיום, הוא לא זול כל כך – אבל האתר שלכם בהחלט יהיה בידיים טובות. אולי הטובות ביותר בשוק הישראלי, מי יודע. אחסון אתרים איכותי שיושב על גוגל קלאוד ומספק אבטחה מהשורה הראשונה בעולם ומהירות טעינת אתר ביצועי שיא. מומלץ במיוחד.

לינק לאתר. בונוס קטן – הזינו בהרשמה את קוד הקופון שלנו – discount10 ותהנו מהנחה משמעותית.

Cloudways .3

Cloudways השלישית מבין 3 אתרי אחסון המומלצים לשנת 2020הינו שרת חו"ל ועדיין, ישראלים רבים בוחרים בו להיות שרת מספר 1 לשימוש בעת בנייתה האתר. המהירות אותה מספקת החברה היא אדירה והתמיכה מסייעת בפתרון תקלות ובהדרכת משתמשים מהרמות הגבוהות. Cloudways מספקת שירותי אחסון בענן במחירים זולים יותר מהשרתים הישראלים – ומציעה חבילות אחסון בעלות תכונות בסיסיות נרחבות הרבה יותר מהחבילות הבסיסיות אותן יציעו המתחרות הישראליות. מומלץ בחום. לינק לאתר.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

3 מאמרים אחרונים

קטגוריות

עמוד הפייסבוק