דף נחיתה הוא דף אינטרנט קטן המכיל מידע, תמונות או סרטונים המיועדים לדבר אחד - להגדיל את קהל הלקוחות של העסק. אז למה בעצם אני צריך דף נחיתה לעסק?
בניית דף נחיתה רספונסיבי ללקוח

יש מספר סיבות למה אני בתור בעל עסק, צריך דף נחיתה לעסק שלי. תחילה חשוב להבין מהם סוגי דפי הנחיתה.

רישום

דף נחיתה שמוטמע בו טופס הרשמה. כאשר הלקוח ממלא את הפרטים, הוא מקבל משהו בתמורה.

לדוגמא – הרשמה לכנס, סדנא, או אירוע שאתם מקיימים. הרשמה לקבלת קובץ או סרטון הדרכה שצילמתם. הרשמה לסדרת תכנים (מתנה מתמשכת – שימוש במיילים עוקבים).

פרסום סטטי

דף נחיתה ללא טופס הרשמה. המטרה של דף מהסוג הזה היא פרסום קבוע, שמיידע את הלקוחות שלכם על משהו, ולא דורש הרשמה או הזמנות’.

לדוגמא – מבצעים מתחדשים שאתם מפרסמים ומשתנים מדי פעם, לוח הרצאות ואירועים שאתם רוצים לפרסם מראש, דף מידע כללי של מרכז פעילויות וכיוצא בזאת. 

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא דף נחיתה קטן המרכז "בקטנה" את המידע על העשייה בעסק ועוד פרטים שלדעת הבעלים יהיו חשובים מספיק בכדי להופיע בכרטיס ביקור, כמו גם כל פרטי יצירת הקשר, הכתובות והדפים ברשתות החברתיות . כל זאת על מנת שנבטיח נראות מודרנית, דיגיטלית ומקצועית של העסק.

אז מה כדאי לעשות?

מוזמנים ליצור איתנו קשר בוואטספ ישירות או בעמוד צור קשר שלנו לעוד פרטים, עלויות אצלנו או סתם להתעניין. כרטיס ביקור דיגיטלי או דף נחיתה ניתן גם לייצר לעסק בחבילות משתנות ובמחירים קבועים, אחת לשנה – מוזמנים לעיין כאן בכדי לקבל פרטים נוספים ודוגמאות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

3 מאמרים אחרונים

קטגוריות

עמוד הפייסבוק